- Reklama -NIkeNIke

Undefeated x Nike Air Max 97 „Black”

Do jednej z najważniejszych i najciekawszych kolaboracji tego roku już tylko chwila. Przed Wami dokładne zdjęcia projektu Undefeated x Nike Air Max 97 w kolorystyce Black.

W tym roku przypada 20 rocznica powstania modelu Nike Air Max 97 i z tejże okazji amerykański brand Nike Sportswear wchodzi w kolaborację z legendą streetwearu – Undefeated. Projekt jest bardzo prosty, ale posiada bardzo ciekawy smaczek. Cholewka buta została w całości zabarwiona na czarno. Dopełniono ją zielonym i czerwonym paskiem na boku, przy czym na tym drugim kolorze pojawia się napis z nazwą kalifornijskiej marki. Kolory te nawiązują do flagi Włoch, gdzie model ten cieszył się ogromną popularnością. Dodatkowo na wkładkach zobaczymy logotyp UNDFTD.

Według niemieckiego sklepu 43einhalb buty pojawią się w sprzedaży 1 września. Z czasem będzie je można kupić w polskim sklepie Nike.

Undefeated x Nike Air Max 97
Black/Gorge Green/White-Speed Red
AJ1986-001
1 Wrzesień 2017

Undefeated x Nike Air Max 97 Black-1 Undefeated x Nike Air Max 97 Black-2 Undefeated x Nike Air Max 97 Black-3 Undefeated x Nike Air Max 97 Black-4 Undefeated x Nike Air Max 97 Black-5 Undefeated x Nike Air Max 97 Black-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: