- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUndefeated x Reebok Insta Pump Fury „AI”

Undefeated x Reebok Insta Pump Fury „AI”

Nie da się ukryć, że Hall Of Famer Allen Iverson to ikona koszykówki i fanów ulicznego stylu. Natomiast Undefeated idealnie łączy streetwear i sportswear. Mogę się założyć, że gdyby marka funkcjonowała w latach świetności Iverson to z pewnością śmigałby w ich ciuchach.

Zawodnik podczas swojej kariery sponsorowany był przez markę Reebok, która właśnie wchodzi w kolaboracje z UNDFTD. Efektem ich wspólny działań są nowe wersje butów Reebok Insta Pum Fury, które widzicie poniżej. Wzorowane są one na oryginalnych kolorystykach butów Iversona sprzed lat, a dokładniej na modelu Reebok Question. Mamy zatem białe cholewki dopełnione przez elementy w kolorze niebieskim oraz czerwonym.

Widoczne tu buty Undefeated x Reebok Insta Pump Fury pojawią się w sprzedaży już 22 kwietnia w ich sklepie online.

Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-1 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-2 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-3 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-4 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-5 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-6 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-7 Undefeated x Reebok Insta Pump Fury AI-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: