- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Undefeated wraz z ekipą Vault by Vans projektuje 3 wersje modelu Old Skool

Katalog sneakersowych kolaboracji Undefeated powiększa się właśnie o wspólny projekt z ekipą Vault by Vans. Przed Wami nowy zestaw specjalnych wydań modelu Vans Old Skool.

Przedstawiany poniżej projekt nawiązuje mocno do ich wspólnego zestawu z 2007 roku, który obejmował 5 różnych wersji modelu Sk8-Hi. Przy każdym wariancie zastosowano wzór, na którym mogliśmy zobaczyć postać U-Man’a. Została ona zaprojektowana przez Geoffa McFetridge’a na otwarcie sklepu w 2002 roku.

Podobnie jak to było u wspomnianych poprzedników, tak i tu U-Man (Literka U z nóżkami) został wykorzystany do stworzenia nadruku na cholewce. Toebox, okolice wiązania oraz pięta wykonano z zamszu, natomiast boczne panele utworzono z płótna ze wspomnianym wzorem. Kropką nad i jest skórzany boczny branding.

Do wyboru mamy trzy warianty kolorystyczne – zielony, pomarańczowy lub niebieski. W każdym z przypadków sznurówki oraz podeszwa są w kontrastowej bieli. Dodatkowo projekt dopieszczają Doubre z nazwą sklepu i skórzana wyściółka.

Premiera butów Undefeated x Vault by Vans Old Skool ustawiona jest na 4 grudnia w sklepie Undefeated.

Undefeated x Vault by Vans Old Skool 1 Undefeated x Vault by Vans Old Skool 2 Undefeated x Vault by Vans Old Skool 3 Undefeated x Vault by Vans Old Skool 4

- Reklama -Nike SB Dunk LowNike SB Dunk Low