- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersUndercover pokazało kolejne kolaboracje z Nike!

Undercover pokazało kolejne kolaboracje z Nike!

Na początku roku pokazywaliśmy Wam prześwietne React Element 87, które powstał w kolaboracji Undercover x Nike. Jak się właśnie okazuje obie strony nie poprzestały tylko na tym jednym modelu!

Na paryskim tygodniu mody japoński brand Undercover i stojący za nim Jun Takahashi pokazali dwa kolejne modele, które zaprojektowali wspólnie z amerykańską marką spod znaku Swoosha. Każdy z nich wyjdzie w kilku kolorystykach na wiosnę i lato 2019.

Pełne czy też nowe nazwy modeli nie są jeszcze znane. Jednakże jeden z nich wydaje się być unowocześnioną i niekonwencjonalną wersją Tailwind. Zamszowo nylonowa cholewka utrzymana w stylizacji vintage dostaje tu dodatkowy 'spojler’ na tyle buta.

Z kolei drugi model przenosi nas już w przyszłość. Futurystyczna cholewka w klimacie linii ACG sięga już do kostki i wykonano ją z syntetyków. Ciekawy zabieg widzimy nad sznurowaniem na przodzie, gdzie pasy w kształcie litery Y zwieńczono zapięciem.

Oczywiście wszystkie detale związane z premierą butów Undercover x Nike nie są jeszcze znane.

Undercover x Nike-7 Undercover x Nike-6 Undercover x Nike Undercover x Nike-1 Undercover x Nike-2 Undercover x Nike-3 Undercover x Nike-4 Undercover x Nike-5

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: