- Reklama -NikeNike

Nowa kolaboracja Undercover x Converse Addict Chuck Taylor jest pełna nadruków

Converse Addict to osobna linia marki skierowana na rynek japoński, która wydaje buty w ciekawszych materiałach i designie. Ich najnowszym projektem są dwie wersje butów Chuck Taylor zaprojektowane przez zespół designerów powstały na linii Undercover x Converse.

Tym razem otrzymujemy dwa warianty, jeden o niskiej, a drugi o wysokiej cholewce, które zabarwiono odpowiednio na biało i czarno. Buty są wyposażone w klasyczny gumowy nosek i podeszwę zabarwione na biało. W tym samym kolorze jest również wiązanie. Jednak najważniejszym aspektem w tym przedsięwzięciu jest kontrastowe obramowanie przedstawiające grafikę misia, które zostało umieszczone na całych płóciennych cholewkach i języku. Zresztą zapoznajcie się z nimi poprzez zdjęcia doklejone pod tekstem.

Niestety z dostępnością butów UNDERCOVER x Converse Addict Chuck Taylor będzie trudno, ponieważ pojawią się w sklepach stacjonarnych streetwearowej marki w Aoyama i MADSTORE w Harajuku. Premiera online odbędzie się poprzez losowanie w dniu 16 października.

UNDERCOVER x Converse Addict Chuck Taylor 1 UNDERCOVER x Converse Addict Chuck Taylor 2 UNDERCOVER x Converse Addict Chuck Taylor 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: