- Reklama -NikeNike

Duet Dr. Martens x Undercover ponownie łączy siły

Starzy dobrzy znajomi, czyli duet stworzony na linii Dr. Martens x Undercover, cementuje swoją wieloletnią przyjaźń kolejnym wspólnym projektem.

Tym razem Jun Takahashi na swoim warsztacie miał model 1461.Rezultaty zderzenia pomysłów i wymiany koncepcji możecie podziwiać na dołączonych poniżej fotografiach.

Kapsuła z trzema butami – dostępna w wersjach czarnej, wiśniowej i niebieskiej – podkreśla miłość Takahashiego do kina lat ’70 dzięki charakterystycznemu wzorowi kratki z archiwum Undercover, który można zobaczyć na całej cholewce butów. Oczywiście nie zabrakło nośnego hasła tej japońskiej marki „WE MAKE NOISE NOT CLOTHES”, które pojawia się na tyle cholewki. Ponadto możecie tu zauważyć kultowe żółte przeszycia, gładką skórzaną cholewkę z linii Made In England i czarne sznurowadła.

Trzy zaprezentowane wersje butów UNDERCOVER x Dr. Martens 1461 Made In England będą dostępne od 13 stycznia zarówno w kanałach online, jak i offline. Jeśli jesteś nimi zainteresowany to sprawdź poniższe zdjęcia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: