- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUndercover x Nike Daybreak "Obsidian" - szczegóły premiery i oficjalne zdjęcia

Undercover x Nike Daybreak „Obsidian” – szczegóły premiery i oficjalne zdjęcia

Myśleliście, że w czerwcu i lipcu było dużo premier? W sierpniu nie będzie inaczej, bo już na samym początku na sklepowych półkach pojawi się kolejna wersja butów Daybreak, za którą odpowiada duet Undercover x Nike. Przed Wami oficjalne zdjęcia wersji Obsidian oraz szczegóły jej premiery.

Juz Takahashi z Undercover poprzez współpracę z amerykańskim gigantem z Oregonu przekształcił ikonę biegania z początku lat 80. w futurystyczną sylwetkę. Z ciekawszych dodatków możemy tu doliczyć nakrapianą podeszwę z oznaczeniem kolaboracji oraz agresywnie wyglądający klips umieszczony na tyle cholewki. Cała konstrukcja buta bazuje na nylonie zabarwionym na kolor obsydianowy i na zamszu w jasnej szarości umieszczonym wokół toeboxa i w okolicach sznurowania. Kropką nad i zdaje się być czarny włochaty zamsz na pięcie, żółta skóra na Swooshu i sznurówki w tym samym kolorze.

Opisywane buty Undercover Nike pojawią się w oficjalnym sklepie Nike już 1 sierpnia bieżącego roku.

Undercover x Nike Daybreak
Obsidian / Gold Dart – Sail
CJ3295-400
1 Sierpień 2019
$160

Undercover x Nike Daybreak Obsidian Gold Dart Sail CJ3295-400 1 Undercover x Nike Daybreak Obsidian Gold Dart Sail CJ3295-400 2 Undercover x Nike Daybreak Obsidian Gold Dart Sail CJ3295-400 3 Undercover x Nike Daybreak Obsidian Gold Dart Sail CJ3295-400 4 Undercover x Nike Daybreak Obsidian Gold Dart Sail CJ3295-400 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: