- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUNDFTD x Nike - “Bring Back Pack”

UNDFTD x Nike – “Bring Back Pack”

Tych dwóch brandów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, a co najważniejsze – przyzwyczaiły nas już do mocnych kolaboracji. Tym razem jest podobnie, dzięki wspólnemu połączeniu sił, firma UNDFTD oraz Nike mają okazję zaprezentować właśnie swój najnowszy zestaw, który nosi nazwę Bring Back.

W jego skład wchodzą dwa modele: Hyperdunk oraz Dunk Premium Hi. W obu parach dominuje biel, która świetnie współgra z niewielkimi, czarnymi elementami – np. znaczek UNDFTD.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność, to właśnie dzisiaj wypada premiera tego packu. Możecie szukać go w wybranych sklepach na świecie, ale na początek sprawdźcie Foot Patrol.

Nike Hyperdunk UNDFTD SP
White/White
598471-110
02/09/13

Nike Dunk Premium Hi UNDFTD SP
White/White
598472-110
02/09/13

undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-01 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-02 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-03 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-04undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-06 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-07 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-08 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-10undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-11 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-12 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-13 undftd-x-nike-bring-back-pack-release-reminder-14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: