- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUNheardof wspólnie z Nike SB prezentują „King Skate Piggy”

UNheardof wspólnie z Nike SB prezentują „King Skate Piggy”

Mająca swoją siedzibę w Ohio, ekipa UNheardof zaprezentowała właśnie swój najświeższy projekt King Skate Piggy, który powstał dzięki współpracy z firmą Nike i jej oddziałem SB. Nie ma co ukrywać faktu, że cała kolekcja jest niezłym smaczkiem dla wszystkich miłośników skateboardingu. Tym bardziej że do całości dorzucono jeszcze klimatyczny lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to bardzo duży nacisk położono na polówki. Przyszykowano kilka wariantów kolorystycznych, takich jak biały, czarny czy niebieski. Na każdej z nich umieszczono logo, nawiązujące do świnki a na rękawie widać czerwony napis UNheardof. Do tego dochodzą jeszcze zwykłe koszulki bez kołnierzyka a uzupełnieniem stawki jest szara bluza z kapturem oraz dresowe spodnie. Na hoodie widać świnkę, która mimo tego, że jedzie na desce, na plecach trzyma worek z kijami golfowymi.

UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy1 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy3 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy4 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy5 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy6 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy7 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy8 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy9 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy10 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy11 UNheardof wspolnie z Nike SB prezentuja King Skate Piggy12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: