- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Up There wypuści kolaboracyjne Asics GT-II w kwiecistej stylistyce

Australijski sklep Up There z Melbourne łączy siły z japońskim brandem Asics i wspólnie wypuszczają specjalną edycję butów Asics GT-II.

W ramach tej transpacyficznej współpracy obie strony składają hołd swoim rodzinnym stronom poprzez nawiązania do lokalnych kwiatów. Asics reprezentuje japońska chryzantema, oficjalny kwiat prefektury Hyogo, w gdzie w 1949 roku powstał ten sportowy brand. Tymczasem Pink Heath jest nominowany do reprezentowania Victorii w Australii.

Otrzymujemy zatem retro biegówki z siateczką zabarwioną specjalnym barwnikiem Pink Heath, dzięki czemu każda para jest wyjątkowa. W ramach dopełnienia cholewki pojawia się przykurzone szarawe panele z zamszu, które widzimy wokół toeboxu, przy wiązaniu oraz na tyle cholewki.

Jak to zazwyczaj bywa w takich projektach, diabeł tkwi w szczegółach. Po zewnętrznej stronie toeboxu umieszczono logotypy obu stron kolaboracji. Z kolei na pięcie wyszyto wspomniane wyżej kwiaty. Jasnoszary branding Tiger Stripes na bokach cholewki wykończono zygzakowatym przeszyciem. Dochodzi do tego zielona wyściółka oraz pożółkła podeszwa z różowo szarym spodem. Kropką nad i są wyszyte kwiaty na językach.

Premiera butów Up There x ASICS GT-II odbędzie się 6 maja w ich sklepie online. Globalna premiera odbędzie się w późniejszym terminie.

up there x asics gt-ii floral 0 up there x asics gt-ii floral 00

up there x asics gt-ii floral 2 up there x asics gt-ii floral 3 up there x asics gt-ii floral 4

up there x asics gt-ii floral 1 up there x asics gt-ii floral 5 up there x asics gt-ii floral 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: