- Reklama -NikeNike

Up There projektuje drugie New Balance 2002R “Backyard Legends II”

Australijski butik Up There projektuje drugą wersję butów New Balance 2002R zatytułowaną “Backyard Legends II”.

Kilka miesięcy po niesamowitym chwycie piłki, Pat tułał się po Oceanie Spokojnym, aż wylądował kalifornijskie plaży. Bez względu na to, jak to w ogóle możliwe, Pat wraca i nie może się doczekać, by rzucić swoją piłkę innym.

Co do samych butów będących bohaterem tej kolaboracji – cholewka powstała z połączenia białych paneli z zamszu i siateczki z elementami z zamszu, które zabarwiono na kolor bordowy. Projekt dopełniają jaskrawe żółte akcenty przy kołnierzu i kilku innych miejscach rozsianych po całej cholewce. Wszystko to dopełniają wstawki w kolorze srebrnym, a mamy tu na myśli zapiętkę, język, boczny branding oraz akcenty przy białawej podeszwie.

Opisywane buty Up There x New Balance 2002R “Backyard Legends II” trafią do sprzedaży poprzez ich sklep już 9 grudnia. Globalna premiera ustawiona jest na dzień później, to jest 10 grudnia 2022 roku.

Up There x New Balance 2002R Backyard Legends II 1 Up There x New Balance 2002R Backyard Legends II 2 Up There x New Balance 2002R Backyard Legends II 3 Up There x New Balance 2002R Backyard Legends II 4 Up There x New Balance 2002R Backyard Legends II 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: