- Reklama -NIkeNIke

Sprawdź nadchodzące Up There X Saucony Shadow 6000 „Doors To The World”

W ostatnim czasie to czego nam brakowało to przede wszystkim podróży. To samo tyczy się ekipy sklepu Up There, które przez ten problem przypomniała sobie o podróżach do Europy. Właśnie ten aspekt stał się ich inspiracją przy projektowaniu butów Saucony Shadow 6000. Ich druga kolaboracja z amerykańską marką została zatytułowana „Doors To The World”.

Chociaż podróżowanie nie jest obecnie najłatwiejszą rzeczą do zrobienia, chłopaki chcieli aby ich projekt był swego rodzaju nadzieją na Wasze przyszłe podróże i nawiązywał do dzielenia się historiami i doświadczeniami z nich wyniesionymi.

Te bogate w tekstury buty mają cholewkę z zamszu w kolorze oliwkowej zieleni, które dopełniają wysokiej jakości siateczkę na toeboxie i bocznych panelach. Dochodzą do tego czerwone akcenty na tyle oraz słynny branding w kształcie litery S na boku. Warto jeszcze wspomnieć o kremowej skórzanej wyściółce i zapiętce. Aby podkręcić wyjątkowość tego wydania dołożono specjalną metkę i grafiki na wkładkach, które odnoszą się do pieczęci wbijanych w paszport przy przekraczaniu granicy i wjeździe do nowego państwa. Wszystko to spoczywa na czystej białej podeszwie środkowej i gumowej podeszwie zewnętrznej.

Jakby but nie był wystarczająco imponujący, całość zostanie dostarczana z czterema zestawami sznurowadeł, wysokiej jakości siatkową torbą na buty i bibułką inspirowaną paszportem.

Do premiery butów Up There X Saucony Shadow 6000 „Doors To The World” pozostało jeszcze kilka chwil. Drop w ich sklepie online ustawiony jest na dzień 4 czerwca, więc macie kilka chwil by zapoznać się z galerią zdjęć.

Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 1 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 2 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 3 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 4 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 5 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 6 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 7 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 8 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 9 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 10 Up There X Saucony Originals Shadow 6000 Doors To The World 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: