- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersVans oddaje hołd kulturze BMX poprzez kolekcję „BMX Checkerboard”

Vans oddaje hołd kulturze BMX poprzez kolekcję „BMX Checkerboard”

W latach ’80 amerykańska marka Vans mocno weszła w środowisko BMX. Była pierwszym brandem, która wspierała całą kulturę, a ich model Vans SK8 Hi stał się topowym produktem do jazdy na rowerze dzięki wsparciu i trzymaniu kostki. Dziś Vans oddaje hołd tamtejszym czasom i wydaje kolekcję „BMX Checkerboard”.

Najnowsza kolekcja odwołuje się do 'starych dobrych czasów’ i serwuje nam kolory oraz wzory rodem z lat ’80. Na cholewkach takich kultowych modeli jak Era, Old Skool czy wspomnianych wyżej Sk8 Hi zobaczymy kombinację czerwieni, koloru niebieskiego i żółtego, a wszystko to okraszone bielą. Rzecz jasna nie brakuje tu wzoru w szachownicę. Pojawia się on albo na cholewce albo na podeszwach.

Widoczne tu buty z kolekcji Vans BMX Checkerboard już powoli pojawiają się na sklepowych półkach. Wraz z początkiem czerwca powinny być dostępne w większości sklepów z marką Vans.

Vans BMX Checkerboard-1 Vans BMX Checkerboard-2 Vans BMX Checkerboard-3 Vans BMX Checkerboard-4 Vans BMX Checkerboard-5 Vans BMX Checkerboard-6 Vans BMX Checkerboard-7

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: