Od wielu lat marka Vans wspiera idee i działania kultury D.I.Y. (do it yourself). Prowadzi różnego rodzaju warsztaty i wspiera ludzi, którzy cały czas tworzą ręcznie swoje prace.Tę ideę przenosi również do swoich sklepów, by dać Wam możliwość wzięcia udziału w darmowych warsztatach artystycznych, poczuć zapach farby i zrobić własnoręcznie coś wyjątkowego.

Warsztaty związane są z techniką drukarską, jaką jest sitodruk. Druk ten polega na nanoszeniu wzorów przy użyciu specjalnej siatki, przez którą odpowiednią raklą (przecierakiem) przetłaczamy farbę na materiał docelowy.

W naszym wypadku tym materiałem będą specjalne uszyte dla Was, wytrzymałe i modne torby materiałowe. Wykonane z grubego materiału doskonale nadadzą się na miasto czy na wypad ze znajomymi. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, przyjdź do sklepu, wybierz spośród grafik te, które najbardziej pasują do Twojego stylu i nadrukuj je własnoręcznie na torbie.

Warsztaty poprowadzi artysta SC Szyman, który pomoże Wam i odpowie na wszelkie pytania dotyczące sitodruku.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Poznania: widzimy się w najbliższy weekend 7-8 listopada w godzinach 11-19 w sklepie VANS w Galerii Handlowej Malta a także drugie spotkanie także w Poznaniu w weekend 14-15 listopada w galerii CITY CENTER!

city center malta

Reklama
air jordan