- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVans wydaje zestaw "Desert Camo" z 3 różnymi modelami butów

Vans wydaje zestaw „Desert Camo” z 3 różnymi modelami butów

Zbliża się okres jesienny, a to oznacza wzmożoną działalność marek wokół wzorów kamuflażu. Przykładem na to niech będzie Vans, który wydaje zestaw „Desert Camo” z 3 różnymi modelami butów.

W jego skład wchodzą trzy absolutne podstawy od amerykańskiej marki i ponadczasowe modele, są to mianowicie Vans Old Skool, a także Authentic i Slip-On. Nowe wcielenia wspomnianych klasyków łączą dobrze znaną szachownicę ze wzorem pustynnego kamuflażu. Pierwszy z wyliczonych modeli oprócz kamuflażowej szachownicy ma panele wykonane z czarnego zamszu, które widać na przodzie, przy wiązaniu oraz na pięcie. Natomiast dwa pozostałe modele wykonane są w całości z płótna ze wspomnianym wzorem. Każdy z nich spoczywa na kontrastowej białej podeszwie z czarnym paskiem i czerwoną metką na tyle.

Buty z zestawu Vans Desert Camouflage Checkerboard już pojawiają się na sklepowych półkach, więc sprawdzajcie bliskie Wam lokalizacje. Z czasem szukajcie ich również w oficjalnym sklepie amerykańskiej marki.

Vans Desert Camouflage Checkerboard 1 Vans Desert Camouflage Checkerboard 2 Vans Desert Camouflage Checkerboard 3 Vans Desert Camouflage Checkerboard 4 Vans Desert Camouflage Checkerboard 5 Vans Desert Camouflage Checkerboard 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: