Według chińskiego kalendarza rozpoczynamy własnie rok małpy a nie jest niespodzianką fakt, że wiele firm swoje kolekcje często opiera na astrologicznych motywach. Tym razem Vans sięgnął po taką opcję, wypuszczająć kolekcję, która funkcjonuje pod nazwą Year of the Monkey – w sieci natomiast już śmiga hashtag #MonkeyRules.

Cały zestaw składa się z trzech modeli: Sk8-Hi Reissue, Sk8-Hi oraz Half-Cab. Pierwszy z nich pokryty jest praktycznie w całości przez czerwień. Do tego cholewkę wyposażono w zamsz. Druga opcja to róż, uzupełniony o biały branding i podeszwę a do produkcji użyto skóry. Na koniec zostaje but Half-Cab, który otrzymał kilka barw – m.in. granat, czerwień, pomarańcz czy zieleń.

Oprócz klimatycznych zdjęć, które załączyliśmy poniżej, możecie również sprawdzić video-zajawkę. Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową Vans.

vans-year-of-the-monkey-collection-2016-02 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-03 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-4 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-05 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-06 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-07 vans-year-of-the-monkey-collection-2016-08

Reklama
air jordan