- Reklama -NikeNike

Vans z nowym zestawem 'Mismatch Era’ Pack

Amerykański gigant Vans na koniec bieżącego roku sięga wstecz do swoich korzeni i wydaje specjalny zestaw butów ’Mismatch Era’ Pack. Oczywiście zapoznacie się z nim poprzez ten wpis.

W skład zestawu wchodzą aż trzy różne modele, które rozpoznawalne są na całym świecie. Mowa o Vans Era oraz klasyku Slip-On, a dopełnieniem jest sylwetka Style 36. A co jest motywem przewodnim opisywanego przedsięwzięcia? Dawniej, na swoich początkach, amerykański brand pozwalał w swoim sklepie podmieniać zużyte buty na całkiem nowy wariant i często zdarzało się, że klienci chodzi lub jeździli w dwóch różnych butach. Właśnie ten motyw zainspirował designerów Vans to zaprojektowania poniższego zestawu. Wspomniane wyżej modele różnią się nie tylko kolorami, ale również użytymi wzorami i ich układem. Skorzystano tu ze wzoru imitującego zebrę oraz z kamuflażu, które dopełniono panelami w czerni, szarości oraz różu. Wszystkie modele spoczywają na białych podeszwach, chociaż tu jest spokojnie i stonowano.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć prezentujących buty z zestawu Vans „Mismatch Era” i jeśli coś wpadnie w oko to szukajcie nowości w bliskich Wam lokalizacjach.

vans Mismatch Era Pack 1 vans Mismatch Era Pack 2 vans Mismatch Era Pack 3 vans Mismatch Era Pack 4 vans Mismatch Era Pack 5 vans Mismatch Era Pack 6 vans Mismatch Era Pack 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: