- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaVans Shop Riot 2015 - relacja

Vans Shop Riot 2015 – relacja

Vans Shop Riot to dosyć oryginalna formuła zmagań deskorolkowych. Otóż, to nie pojedynek wyłaniający najlepszego zawodnika (aczkolwiek i taki został wyróżniony), a najlepszy sklep, reprezentowany przez ekipę zawodników. Wygrany sklep zdobywa wieczną sławę, gotówkę oraz przepustkę do rywalizowania z wygranymi, z innych krajów Europy.

IMG_5440 IMG_5444 IMG_5448

W tym roku impreza odbyła się pierwszego dnia sierpnia na świeżutkim skateparku, powstałym na łódzkim Widzewie. Po wielu dniach średnio wakacyjnej pogody, sierpień zaskoczył wszystkich, wjeżdżając z palącym słońcem. Ta impreza musiała się udać, to było pewne! Na skateparku panował bardzo mocny wakacyjny vibe, dużo uśmiechu, zabawy podkręcanej dobrą muzyką i vansowymi goframi.

IMG_5503 IMG_5514 IMG_5555 IMG_5542

W zmaganiach startowały najlepsze skateshopy z całego kraju, udowadniając każdym przejazdem, że wiedzą po co są w branży. I mimo, że nagroda była atrakcyjna, a zawodnicy nie odpuszczali, to nie czuć w tym wszystkim było chorej rywalizacji. Wręcz przeciwnie, co jeszcze bardziej sprawiało, że event ten można uznać za bardzo udany.

IMG_5623 IMG_5631 IMG_5644 IMG_5646

W rywalizacji głównej, o miano najlepszego, wygrała ekipa reprezentująca sklep SKATE OR DIE. Obok nich na podium znaleźli się Locals oraz Nervous Skateshop.

IMG_5650 IMG_5661 IMG_5665

Imprezie towarzyszyły dwa dodatkowe contesty. Pierwszy z nich to Best Hubba Rail Trick, w którym to Nixon nagradzał najlepszych zegarkami. Drugi natomiast odbywał się na bowlu i w nim skateparki.pl rozdawali gotówkę za każdy mocny i poprawnie wykonany trick. Działy się tam niesamowite rzeczy!

IMG_5701

Co do wspomnianego na początku najlepszego zawodnika, według sędziów na szczególnie wyróżnienie zasługiwał Przemek Hippler (a.k.a. Hipcio), który poza gotówką na bowlu, otrzymał także zegarek od Nixona.

IMG_5749 IMG_5751

Impreza bardzo na plus. Organizacja nie zawiodła trzymając się harmonogramu imprezy. Klimat sprzyjał i mimo dużej dawki emocji, nie zabrakło także minuty ciszy o godzinie 17. Coś pięknego!

PS Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować blogerowi Zulu Kuki, który jest autorem tej relacji. Koniecznie sprawdźcie jego oficjalną stronę internetową – kliknij tutaj lub w obrazek!

IMG_5765

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: