- Reklama -NikeNike

Alltimers projektuje swoją wersję całkiem nowego modelu Vans Zahba

Streetwearowa marka Alltimers, o której piszemy już od kilku dobrych lat, wchodzi we współpracę z ekipa Vans Skateboarding. Efektem wymiany pomysłów i koncepcji jest poniższy wariant butów Vans Zahba.

Opierając się na etosach miłości do zabawy, które dzielą obie te marki, nowa kolaboracja jest debiutem zupełnie nowej sylwetki Vans, zorientowanej na wydajność.

Alltimers x Vans Skateboarding Zahba 1 Alltimers x Vans Skateboarding Zahba 2 Alltimers x Vans Skateboarding Zahba 3 Alltimers x Vans Skateboarding Zahba 4 Alltimers x Vans Skateboarding Zahba 5Vans Zadba, bo o nich tu mowa, to świeże podejście do klasycznych butów tenisowych. Streetwearowy brand stworzył uniwersalną, całkowicie białą kolorystykę, a następnie pozostawił po sobie znak w postaci subtelnie wytłoczonego logo martini na pięcie i dołożył wytłoczone logo Vans na języku. Całość wykończono sznurowadłami w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim lub srebrnym.

Co do samego modelu, który jest nową sylwetką Vans, to warto zaznaczyć kilka kwestii. Podeszwa zewnętrzna ImpactWaffle™ zawiera gumę SickStick™, która zapewnia idealną elastyczność i wyczucie deski. Materiały odnawialne i/lub pochodzące z recyklingu stanowią co najmniej 30% konstrukcji buta.

Opisywane buty Alltimers x Vans Zahba będą dostępne na całym świecie od 31 stycznia 2023 r. Po więcej informacji udajcie się na stronę internetową marki Vans.

Vans Skateboarding x Alltimers Zahba 1 Vans Skateboarding x Alltimers Zahba 2 Vans Skateboarding x Alltimers Zahba 3 Vans Skateboarding x Alltimers Zahba 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: