- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVans Syndicate x Mike Hill - Authentic Pro “S” – Mint/Vanilla

Vans Syndicate x Mike Hill – Authentic Pro “S” – Mint/Vanilla

Amerykańska marka Vans Syndicate zdecydowała się na ciekawą współpracę z Mike’m Hill, który jednoczenie pełni funkcję dyrektora artystycznego w Alien Workshop.

Dzięki wspólnemu połączeniu sił, dzisiaj mamy okazję sprawdzić najnowsze wydanie modelu Authentic Pro w kolorystyce noszącej nazwę Mint/Vanilla – trzeba przyznać, że ta kolaboracja wyszła im zdecydowanie na plus, a jak sam tytuł wskazuje, będziemy mieli tutaj do czynienia ze sporą ilością mięty. W zasadzie to ona pokrywa prawie całą powierzchnię tych butów i świetnie współgra z niewielkimi elementami wanilii – biała wulkanizowana podeszwa.

Warto również dodać, że każdy detal wykonany jest z olbrzymią starannością – wystarczy spojrzeć na sznurówki czy wnętrze tych sneakersów, gdzie oko można nacieszyć kolejnym fajnym rozwiązaniem graficznym.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność, to naprawdę trzeba się spieszyć. Z tego co wiemy, kicksy te pojawiły się m.in. w sklepie internetowym Flatspot, ale rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-01-630x420 Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-03-630x420 Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-04-630x420 Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-05-630x420Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-06-630x420 Mike-Hill-x-Vans-Syndicate-Authentic-Pro-S-MintVanilla-07-630x420

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: