- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagVans Vault Authentic '66 Lit "Classic White"

Vans Vault Authentic ’66 Lit „Classic White”

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja w ostatnim czasie mam konkretnego bzika na punkcie Vansów! Mam wrażenie, że co projekt to buty są lepsze, szczególnie te wiosenne kolekcje i seria Vans Vault. Z tego względu podzielę się z Wami wersją, która należy do moich ulubionych, a są to buty damskie Vans Vault Authentic ’66 Lit.

Kolorystyka widocznej tu opcji została opisana po prostu jako Classic White. Jeśli znasz ten model to wiesz, że buty są bardzo wygodne i idealne do chodzenia na co dzień. A gdy jeszcze do tego dochodzi sygnatura Vans Vault to już w ogóle bomba! Bohater naszego wpisu posiada odporną na wiatr i wodę cholewkę w kolorze zżółkłej bieli. Wszystko to uzupełniono czysto białą podeszwą i sznurówkami w tym samym odcieniu. Zapewniam Was, że buty jeszcze lepiej prezentują się na nogach, zresztą zobaczcie same na załączonych do wpisu zdjęciach!

Widoczne tu fotografie damskich Vans Vault Authentic ’66 Lit „Classic White” pochodzą ze sklepu Titolo, gdzie oczywiście możecie zakupić buty. W Polsce podpytajcie o nie w sklepach Vansa!

damskie Vans Vault Authentic 66 Lit Classic Whitebuty Vans Vault Authentic 66 Lit Classic White

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: