- Reklama -NikeNike

Vans i Alva Skates świętują cztery dekady skateboardingu

Vans z dumą ogłasza wydanie najnowszej kolekcji, która powstała przy udziale Alva Skates i samego Tony’ego Alvy.

Kolekcja czerpie inspirację z kreatywnych poszukiwań Tony’ego, które poruszają się wokół sztuki, muzyki i nie tylko. Wspomniana dwójka zaprasza do jego twórczej podróży, na desce i poza nią, którą trwa już 40 lat.

Świeża kolekcja została przedstawiona poprzez lookbook, w którym pojawiają się DJ Javier, zawodniczka zespołu Vans Bella Kenworthy i muzyk Kenny Hoopla.

Kluczowym elementem kolekcji są buty Vans Authentic z nadrukiem w panterkę, który jest hołdem dla oryginalnych desek Alva Skates z lat 70. Przenosząc się w następną dekadę wspomniana dwójka prezentuje wspomniany model butów w kolorze Halo Multi jako nawiązanie do efektu halo na deskach z lat 80. Pod wpływem teraźniejszości Alva serwuje trzecią wersję Authenticów w kolorze granatowym z płócienną pikowaną cholewką z wyszytym białym lotosem.

Kolekcję butów uzupełnia zestaw odzieży i akcesoriów. W jego skład wchodzi bluza, t-shirt oraz luźne, zwężane bojówki i czapka typu Bucket w kolorze zgniłej zieleni, które ozdobiono przypinkami Alva Skates i Vans.

Kolekcja Vans x Alva Skates będzie dostępna na całym świecie oraz w ich sklepie online od 12 stycznia 2023 r.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: