- Reklama -NikeNike

Vans wypuszcza kolekcję Upside Down nawiązującą do serialu „Stranger Things”

Vans powraca do kolekcji Upside Down, aby uczcić kolejny sezonu serialu „Stranger Things”. Przed Wami nowy limitowany zestaw butów, który już za chwilę wyląduje na sklepowych półkach.

W nadchodzącej kolekcji kalifornijska marka przedstawia klasykę w nowej odsłonie z grafikami i nostalgicznymi akcentami związanymi z serialem. Jednak zanim poznacie poszczególne modele to proponujemy zapoznać się z poniższą galerią wprowadzającą w odpowiedni klimat.

Na kolekcję butów wchodzi kilka klasyków. Pośród nich mamy Sk8 Hi, którym towarzyszą modele Slip-On, Authentic oraz Styl 36. Ich design jest oczywiscie powiązany z serialem. Pojawiają się takie motywy jak Demogorgon, Surfer Boy Pizza oraz The Hellfire Club.

Oprócz obuwia, w sprzedaży pojawi się kolekcja odzieży i akcesoriów, w tym między innymi kurtki, koszulki, szorty i koszule.

Kolekcja Vans x Stranger Things pojawi się w sprzedaży od 26 sierpnia 2022 roku sklepach Vans i na ich stronie internetowej.

vans x stranger things upside down fa22 1 vans x stranger things upside down fa22 2 vans x stranger things upside down fa22 3

vans x stranger things upside down fa22 4 vans x stranger things upside down fa22 5 vans x stranger things upside down fa22 6 vans x stranger things upside down fa22 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: