- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVans x Supreme x COMMES des GARCONS SHIRT – Zajawka

Vans x Supreme x COMMES des GARCONS SHIRT – Zajawka

W sieci pojawiły się zajawkowe zdjęcia, prezentujące bardzo ciekawą kolaborację i to aż trzech brandów. Mowa o firmie Vans, Supreme i COMMES des GARCONS SHIRT. Trzeba przyznać, że jest to zdecydowanie wybuchowa mieszanka.

Warto dodać, że wspólne połączenie sił zaowocowało świeżymi wariantami kolorystycznymi modelu Vans Era i Sk8-Hi. Nie zabraknie tutaj takich kolorów jak czerń czy czerwień. W akcji zobaczymy również popularny od dłuższego czasu wzór w kropki a uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa, wyposażona dodatkowo w czarny napis COMMES des GARCONS SHIRT.

Jednak na najważniejsze wyróżnienie zasługuje grafika nawiązująca do Harolda Huntera – skatera, który miał także przygodę z filmem. Powierzono mu rolę w produkcji Kids. Gdyby żył, w tym roku w lutym obchodziłby 40-te urodziny.

Co do dostępności tego zestawu to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat, to od razu Was poinformujemy.

vans-supreme-comme-des-garcons-shirt-2014-1 vans-supreme-comme-des-garcons-shirt-2014-2 vans-supreme-comme-des-garcons-shirt-2014-3 vans-supreme-comme-des-garcons-shirt-2014-4 vans-supreme-comme-des-garcons-shirt-2014-5

via sneakers

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: