- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersVans próbuje się dowiedzieć „Gdzie jest Wally?”

Vans próbuje się dowiedzieć „Gdzie jest Wally?”

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Vans, której designerzy próbuje się dowiedzieć „Gdzie jest Wally?”. Oto ich specjalna kolekcja obejmująca aż pięć modeli butów. Mowa o klasykach takich jak: Old Skool, Era, wysokich Sk8 Hi, a także lekkich Slip On i Authentic.

Od ponad 30 lat seria „Where’s Waldo” (Gdzie jest Wally?) pobudza umysły dzieci w duchu zabawy, ucząc pokolenia dbałości o szczegóły, zaszczepiając jednocześnie zamiłowanie do podróżowania i przygody. Wydana w 1987 roku kultowa książka ilustracyjna przedstawia czytelnikom Waldo, ubranego w czerwono-białą koszulę w paski, czapkę i niebieskie dżinsy poszukiwacza przygód, który wyrusza w światową wędrówkę.

Vans x Wheres Waldo 0 Vans x Wheres Waldo 00

Prezentowana poniżej kolekcja to swego rodzaju hołd dla tej klasycznej serii. Na modelu Vans Classic Slip-On został przedstawiony znany kadr na plaży z pierwszej książki Wally’ego. Barwną scenę plenerową równoważy kontrastowa czerwona lamówka na języku i granatowy pasek, a kolorystyka nawiązuje do ulubionego stroju Waldo.

Następnie mamy popularną sylwetkę Vans Era, która na całej powierzchni posiada wzór znaczków pocztowych z charakterystycznymi postaciami Waldo. Trzecie są Vans Old Skool z charakterystyczną czerwono-białą cholewką w paski, którą uzupełniono białym paskiem Sidestripe, a podeszwę zadrukowano międzynarodowymi wersjami nazwy serii, od francuskiego „Ou est Charlie?” do holenderskiego „Waar is Wally?”.

Natomiast wysokie Vans Sk8 Hi pojawią się w kolorze czarnym z czarno żółtą szachownicą na boku oraz żółtymi sznurówkami.

Opisywana kolekcja butów Vans x Where’s Waldo? pojawi się w sklepach jeszcze w styczniu bieżącego roku.

Vans Era x Wheres Waldo Vans Old Skool x Wheres Waldo Vans Slip On x Wheres Waldo

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: