Duet Vault By Vans x Goodhood serwuje zestaw „Weirdos, Stylers, Punks, Outsiders”

Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie owoce czwartej już współpracy na linii Vault By Vans x Goodhood. Która skierowana jest do wszystkich „Weirdos, Stylers, Punks, Outsiders”.

Świeżutki zestaw obejmuje dwie ponadczasowe i kultowe sylwetki kalifornijskiej marki, które każdy z Nas powinien mieć w swojej szafie. Mamy na myśli model Vans Era oraz wysokie Sk8-Hi. W obu przypadkach widzimy podobny zamysł projektowy, w którym główne role odgrywają militarna zieleń i czerń. W obu przypadkach zdecydowano się na wytrzymałe płótno, na którym po zewnętrznej stronie cholewki umieszczono grafikę z nietoperzem, a po wewnętrznej nazwę londyńskiego sklepu. Z kolei przód cholewki to czarny zamsz. W tym ostatnim kolorze jest również wulkanizowana podeszwa, na której umieścili napis “F*ck What You Heard”. Z racji tego, że jest to wydanie z linii Vault by Vans to o jakość i wykonanie nie musicie się martwić.

Buty Goodhood x Vans Vault Sk8-Hi oraz OG Era pojawią się w sprzedaży już 16 kwietnia. Możecie je zgarnąć z ich sklepu online. Zanim zapiszecie się do losowania to sprawdźcie poniższe fotografie. Trzyamamy kciuki, aby pojawiły się również w polskim sklepie CL20.

Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 1 Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 2 Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 3 Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 4 Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 5 Vault By Vans x Goodhood Weirdos Stylers Punks Outsiders 6