- Reklama -NikeNike

MASTERMIND WORLD ponownie łączy siły z Vault by Vans, by wydać kolekcję butów i odzieży

Vault by Vans i MASTERMIND WORLD ponownie łączą siły, tworząc kolekcję zawierającą kultową szachownicę Vans, uzupełnioną charakterystycznymi dla japońskiej marki czaszkami i czarno-białym motywem inspirowanym miłością projektanta Masaakiego Hommy do punkowej kultury i stylu.

Założona w Japonii w 1997 roku przez Masaakiego Hommę, MASTERMIND WORLD to eklektyczna mieszanka sportu, ulicy i elegancji, wyróżniająca się najnowocześniejszymi luksusowymi tkaninami.

Tegoroczna kolekcja wspomnianej dwójki łączy minimalistyczną punkową estetykę, na czele z butami Vans Sk8-Hi Bolt VLT LX i Old Skool Bolt VLT LX w czarno-białej kolorystyce. Buty wykonane z włoskiej skóry i uzupełnione ultramiękkim zamszem i niestandardowe detalami Mastermind na zapiętku.

Dodatkowe modele obuwia to Sk8-Hi Reissue VLT LX, Old Skool VLT LX i Authentic VLT LX w czarno-białej kolorystyce.

Każda para butów Vans Vault jest wykończona krystalicznie czystą podeszwą, która odsłania niestandardowy wzór szachownicy.

vans vault mastermind world summer 2023 1 vans vault mastermind world summer 2023 2 vans vault mastermind world summer 2023 3 vans vault mastermind world summer 2023 4 vans vault mastermind world summer 2023 5 vans vault mastermind world summer 2023 6 vans vault mastermind world summer 2023 7

Partnerstwo MASTERMIND WORLD x Vault by Vans rozszerza się w tym sezonie o wyjątkową ofertę odzieży i akcesoriów dla mężczyzn i kobiet.

W skład kolekcji wchodzą między innymi bluza z kapturem, która wykonana jest z mieszanki kaszmiru, a całość utrzymana jest w luźnym i szerokim kroju. Do tego dochodzi luźny komplet w stylu piżamy, wykonany w 100% z jedwabiu, z monochromatycznym wzorem szachownicy, kontrastowymi lamówkami i wyhaftowanym logo na kieszeni na piersi.

Kolekcja odzieży i butów Vault by Vans x MASTERMIND WORLD będzie dostępna w sklepach od 28 kwietnia 2023 r. w wybranych sklepach amerykańskiego brandu oraz online, a także w sklepach japońskiej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: