- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVault By Vans x NOAH wydają wspólnie nowe wersje modeli Era oraz...

Vault By Vans x NOAH wydają wspólnie nowe wersje modeli Era oraz Authentic

Nowojorski brand NOAH już za chwilę wyda ekskluzywne kolorystyki butów Vans Era oraz Authentic. Poniżej zapoznacie się z poszczególnymi projektami.

Ekipa z Anaheim dostarczył na warsztat dwie klasyczne i proste sylwetki, oczywiście w konstrukcji znanej z linii Vault by Vans. Model Era pojawi się w dwóch unikatowych wersjach, które skonstruowano z kilku różnych materiałów i kontrastujących paneli. Mamy tu chociażby sztruks, płótno ze wzorami kamuflażu, szachownicę oraz elementy w żywych kolorach.

Natomiast drugi model jakim jest Authentic pojawi się w trzech różnych kolorystykach. Będziemy mogli wybrać sobie wariant w granacie, brązie i rzucającym się w oczy różu. Każdy z nich będzie spoczywał na wulkanizowanej podeszwie zabarwionej nietypowo na czarno, a sama konstrukcja cholewki będzie się opierała na delikatnym zamszu.

Do czasu premiery, która ustawiona jest 22 października, na spokojnie możecie się zapoznać z oficjalnymi zdjęciami Vault By Vans x NOAH Era & Authentic. Buty zgarniecie z ich sklepu online.

vault by vans x noah era authentic fw20 1 vault by vans x noah era authentic fw20 2 vault by vans x noah era authentic fw20 3 vault by vans x noah era authentic fw20 4 vault by vans x noah era authentic fw20 5 vault by vans x noah era authentic fw20 6 vault by vans x noah era authentic fw20 7 vault by vans x noah era authentic fw20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: