- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersEkipy Vault by Vans oraz Noon Goons wydają limitowane wersje kultowych butów

Ekipy Vault by Vans oraz Noon Goons wydają limitowane wersje kultowych butów

Motywy zwierzęce od zawsze były brane na warsztat przez ekipy streetwearowe i bardzo często wykorzystywano je w bardzo ciekawych projektach. Tym razem sięgają po nie ekipy Vault by Vans oraz Noon Goons. Efektem tego działania jest wspólna kolekcja butów, z którą zapoznacie się poprzez poniższe zdjęcia.

Kiedy zespół Noon Goons zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę wewnętrzną o obuwie, dokładnie wiedzieli, z którą marką współpracować.

„Dorastałem w Vansach i wszyscy moi przyjaciele dla nich surfują” – powiedział w komunikacie prasowym założyciel Noon Goons, Kurt Narmore. „Jako marka jesteśmy bardzo głęboko zakorzenieni w kulturze południowej Kalifornii. Wiedzieliśmy, że gdybyśmy kiedykolwiek robili buty, musieliby to być Vans ”.

Kurt i dyrektor kreatywny Noon Goons, Sam Jarou, wraz z zespołem Vault by Vans wzięli na warsztat trzy różne sylwetki. Były to dobrze wszystkim znane Slip-On oraz Old Skool, jak również model Style 36, czyli modele w których sami chodzili, gdy byli młodsi.

Model Vans Sk8-Hi nadchodzi w białej skórze, która został pokryta tonalnym wzorem imitującym wzór ze skóry węża. Całość przełamano czarnym brandingiem na boku i paskiem w czerni przy białej podeszwie. Model Vans Stylu 36 to odwrotność kolorystyczna poprzednika z zachowaniem tych samych motywów. Z kolei kultowe Vans Slip On wykonano z granatowego aksamitnego materiału i postawiono na czarnej podeszwie. Projekt dopieszcza wkładka z lamparcim wzorem. Wszystkie sylwetki domyka biały napis na pięcie z nazwą kalifornijskiej marki. Zreszta sami zerknijcie na poniższe fotografie.

Kolekcja Vault by Vans x Noon Goons pojawi się 15 kwietnia w wybranych sklepach stacjonarnych obu marek, a także w sklepie internetowym Noon Goons. W Polsce powinny pojawić się w sklepie CL20.

Vault by Vans x Noon Goons ss21 1 Vault by Vans x Noon Goons ss21 2 Vault by Vans x Noon Goons ss21 3 Vault by Vans x Noon Goons ss21 4 Vault by Vans x Noon Goons ss21 5 Vault by Vans x Noon Goons ss21 6 Vault by Vans x Noon Goons ss21 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: