- Reklama -NikeNike

To już koniec Vault by Vans! Niespodziewana decyzja marki

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się o niespodziewanej decyzji zza Oceanu. Vault by Vans przestaje istnieć!

Vault by Vans było ekskluzywną linią produktów marki Vans, która skupiała się na wysokiej jakości materiałach, limitowanych edycjach i współpracy z renomowanymi artystami, projektantami i markami. Linia oferowała unikalne wzory, innowacyjne konstrukcje i kolekcje, które często były inspirowane kultowymi modelami z bogatej historii marki. Była to wyróżniona seria, która stanowiła cenny dodatek do głównej linii Vans, przyciągając kolekcjonerów i entuzjastów modowych eksperymentów.

otw by vans 1

Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość, amerykańska marka jednocześnie przedstawia swoją nową kategorię Pinnacle, OTW by Vans: nową platformę, na której najbardziej wyszukane produkty i doświadczenia marki łączą się z twórcami sztuki, designu, stylu, kultury skate i rozrywki.

OTW by Vans to nowa wizja najbardziej prestiżowego wyrazu marki Vans, stworzona pod kierownictwem Iana Ginozy, wiceprezesa ds. kreacji w Pinnacle.

Zaczynamy następny rozdział Vans w nastawieniu i sposobie myślenia o „prawdziwym ja” marki, zdefiniowanego i ukształtowanego przez społeczność oryginalnych disruptorów. Skateboarding przyjął nas wiele lat temu z marginesu, aby napędzać kulturę – mówi Ginoza.

Każdy krok naprzód będzie osadzony w oryginalnym duchu przeciwstawiania się i eksploracji, tak jak robili to pionierzy i trailblazerzy skateboardingu wiele lat temu oraz co deskorolkarze robią do dziś. OTW by Vans to powrót do tego, kim naprawdę jesteśmy… powrót do „Off The Wall”.

Co ciekawe, całość będzie podzielona na dwie odrębne linie:

  • OTW – wyznaczona przestrzeń do eksploracji produktów ze współpracownikami w celu przesunięcia krawędzi ekspresji projektowej
  • Premium Standard – podwyższona kolekcja klasyków z gamy kultowych sylwetek

Rozdział dotyczący produktów Vault by Vans zakończy się do końca 2023 roku, robiąc miejsce dla uruchomienia OTW by Vans na początku 2024 roku z własnym, wyróżniającym się doświadczeniem e-commerce i dostępnością u wybranych partnerów na całym świecie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: