- Reklama -NIkeNIke

Oto wegańskie buty New Balance 990v5 „Grey”

W ostatnim czasie nie ma praktycznie tygodnia, w którym New Balance nie zaskoczyłby nas czymś pozytywnym. Jak nie ciekawe kolaboracyjne projekty to powroty kultowych sylwetek i kolorystyk. Dziś mamy dla Was kolejną porcję pozytywnych informacji. Już za chwilę w sklepach pojawia się wegańskie buty New Balance 990v5 w kolorystyce „Grey”!

Na pierwszy rzut oka ta wegańska wersja jest identyczna z oryginalną propozycją. Jednak New Balance sprytnie wrzuciło logo „V” na pięcie w biało-zielonej kolorystyce. Ma to za zaznaczyć, że jest to wydanie wegańskie. Z kolei logo i znaczek na języku pojawiają się teraz w odcieniach szarości.

weganskie buty vegan New Balance 990v5 Grey 0

To co jest najważniejsze w tym wydaniu to fakt, że tradycyjny dla tego modelu zamsz ze świńskiej skóry został zastąpiony syntetyczną skórą.

Ciemne odcienie panelu ze wspomnianego materiału dopełniają elementy z nylonowej siateczki, które mają zapewnić odpowiednią wentylację naszych stóp. Obok tego mamy elementy z plastiku i tworzywa. Wszystko to będzie spoczywało na białej podeszwie z pianki EVA z systemem amortyzacji ENCAP. Zatem o wygodę nie musicie się martwić.

Wegańskie buty New Balance 990v5 „Grey” pojawią się w najlepszych sklepach ze sneakersami już za chwilę, bo 21  stycznia 2022 roku.

weganskie buty vegan New Balance 990v5 Grey 1 weganskie buty vegan New Balance 990v5 Grey 2 weganskie buty vegan New Balance 990v5 Grey 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: