- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVetements i Reebok Classic wydali buty za $900!!

Vetements i Reebok Classic wydali buty za $900!!

Francuski dom mody Vetements oraz brytyjska marka Reebok Classic wydali wspólnie nowe buty Genetically Modified Pump. Nie byłoby w tym nic zbytnio dziwnego czy zaskakującego, gdyby nie fakt, że ich cena sięgnęła poziomu $900 USD!!!

Ich wspólny projekt, którego dwie wersje widzicie na załączonych poniżej fotografiach, bazował na dobrze nam znanym modelu InstaPump Fury. Jednakże designerzy obu stron zdecydowali się dość mocno przeprojektować wspomniane buty i przedstawić światu coś zdecydowanie świeżego i kontrowersyjnego. Buty wyglądają jakby przeszły w swoim życiu sporo najróżniejszych przygód, a szewc, który je naprawiał był wiecznie pijany. A tak na serio to głównym zamysłem było pokazanie możliwości kreatorów, a także wypuszczenie postarzanego nietypowego modelu klimacie mocno vintage.

Buty Vetements x Reebok Genetically Modified Pump zeszły w kilka chwil, więc nie pozostaje liczyć, że w niedługim czasie będzie jakiś restock.

Vetements i Reebok Classic wydali buty za 900 dolarow-1 Vetements i Reebok Classic wydali buty za 900 dolarow-2 Vetements i Reebok Classic wydali buty za 900 dolarow-3 Vetements i Reebok Classic wydali buty za 900 dolarow-4 Vetements i Reebok Classic wydali buty za 900 dolarow-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: