- Reklama -NikeNike

Oto kolaboracyjne Victorinox x adidas EQT Support 93 wzorowane na słynnych scyzorykach

Kilka postów temu przy okazji jednej z kolaboracji pisaliśmy, że wspólne projekty są dobre wtedy, kiedy przy jednym stole zasiadają ekipy z dwóch całkowicie różnych światów. I właśnie do takiego przedsięwzięcia możemy zaliczyć poniższe EQT Support 93, które powstały na zderzeniu firm Victorinox x adidas. Całość została oczywiście zatytułowana „Swiss Army Knife” (no bo jakżeby inaczej?!)

Główną inspiracją przy projektowaniu wspomnianych retro biegówek były słynne szwajcarskie malutkie scyzoryki. Chyba każdy ma taki w domu lub miał styczność w ostatnim czasie.

Zgodnie z pierwowzorem, buty skonstruowane z zamszu i siateczki zostały zabarwione w głównej mierze przez trzy kolory – czarny, czerwony oraz szary. Ten pierwszy kolor okupuje skórzany tył cholewki oraz boczne panele z nylonowej siateczki. Czerwień barwi nie tylko język, ale również siateczkową górę toeboxu oraz dwa zamszowe panele w bocznych sektorach cholewki. Przechodząc do szarości to w projekcie widzimy jej kilka odcieni. Najjaśniejszy pojawia się na przodzie, ton ciemniejszy na zapiętce, a najciemniejszy okupuje boczne trzy paski. Mało tego, w odcieniach szarości jest również tworzywo wokół pięty, ale w tym przypadku pojawia się jeszcze nieregularny marmurkowy wzór.

Wszystko to zostało postawione na podeszwie zabarwionej na przytłumiony odcień bieli i uzupełnionej o półprzezroczysty spód. Projekt dopełnia szereg ciekawych detali, które mają sprawić, że opisywane buty pozostaną w naszej pamięci na lata. Chodzi o logotyp umieszczony na boku buta po stronie wewnętrznej i na metce na języku, a także o grafikę ze scyzorykiem na tyle cholewki. Kropką nad i są okrągłe sznurówki z zaciskiem.

Nie poinformowano czy w specjalnie zaprojektowanym pudle zobaczymy prawdziwy scyzoryk, ale malutka saszetka ze skóry przyczepiana do boku buta może coś takiego sugerować.

Opisywane ictorinox x adidas EQT Support 93 “Swiss Army Knife” pojawią się poprzez adidas CONFIRMED już w ciagu najblizszych dni / tygodni. Ściągnijcie apkę i sprawdzajcie na bieżąco.

Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 1 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 2 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 3 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 4 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 5 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 6 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 7 Victorinox x adidas EQT Support 93 Swiss Army Knife GV6830 8

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: