- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylFashionStreetwear przejmuje wszystko! Virgil Abloh i Nigo zaprojektują kolekcję Louis Vuitton

Streetwear przejmuje wszystko! Virgil Abloh i Nigo zaprojektują kolekcję Louis Vuitton

Jeszcze nie opadły emocje po zapowiedzi jesiennej kolekcji Dior, w którą zamieszany był Shawn Stussy, twórca najstarszej streetwearowej marki na rynku, a internet już zelektryzowała kolejna informacja o nietypowej kolaboracji. Przyszłoroczną jesienną kolekcję Louis Vuitton zaprojektują wspólnie Virgil Abloh i Nigo.

Wstęp do jesiennej kolekcji na 2020 rok został zatytułowany „Louis Vuitton LV²” i będzie to wymiana doświadczeń oraz wizji dyrektora kreatywnego francuskiego domu modu Virgila Abloha oraz legendy streetwearu Nigo, który odpowiedzialny był między innymi za stworzenie marek A Bathing Ape oraz Human Made. 

Niezależna współpraca obejmie pozycje ready-to-wear, wyroby skórzane, buty oraz akcesoria. Będą one zawierać dedykowaną grafikę i interpretacje znaków Louisa Vuittona, w tym słynny monogram.

Jesteśmy pełni nadziei, że obaj designerzy wywiążą się z powierzonego im zadania z nawiązką i zadbają o szczególny design, a owoce ich współpracy powstaną z dbałością o szczegóły tak by zapadły w pamięć na lata.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: