- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearVirgil Abloh zaprojektował mini kolekcję Off-White x Vitkac

Virgil Abloh zaprojektował mini kolekcję Off-White x Vitkac

To jest bezsprzecznie jedna z ciekawszych informacji i przedsięwzięć na naszym polskim rynku. Nie kto inny jak sam Virgil Abloh zaprojektował krótką serię odzieży i akcesoriów, które wyjdą pod szyldem Off-White x Vitkac.

Nowości z kolekcji OFF-WHITE™ c/o VITKAC zatytułowanej „Simplicity” będą oczywiście mocno limitowane (przysługuje 1 rzecz na osobę), a inspiracją przy ich projektowaniu była sztuka Stanisława Ignacego Witkiewicza. W ofercie będzie można znaleźć odzież damską i męską oraz akcesoria: t-shirty, bluzy, jeansy, buty i paski.

Polski dom handlowy z odzieżą luksusową mieszczący się w Warszawie zapowiedział właśnie na swoich profilach w mediach społecznościowych, że premiera tej krótkiej kolaboracyjnej serii odbędzie się podczas specjalnie przygotowanego na tę okazję wydarzenia w sobotę 8-ego września o godz. 20.00.

Szczegółów premiery szukajcie pod tym linkiem. Loteria z zaproszeniami rozpocznie się już w ten piątek o godz. 15.00 na stronie internetowej: www.vitkac.com

Dla przypomnienia Virgil Abloh odpowiedzialny jest między innymi za jedną z najlepszych kolaboracji ostatnich miesięcy, która odbyła się z Nike, a buty z ich wspólnej kolekcji wyprzedają się w kilka sekund. Cena na rynku wtórnym sięga kilku tysięcy złotych.

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: