- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersWacko Maria x Nike SB Janoski Canvas wyjdą w dzikiej lamparciej wersji

Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas wyjdą w dzikiej lamparciej wersji

Nike SB nie bierze w tym roku jeńców! Nie ma tygodnia, żeby na sklepowych półkach nie pojawiało się coś nowego i ciekawego. Teraz zapowiadamy Wam wspólny projekt butów Stefan Janoski Low powstałych na linii Wacko Maria x Nike SB.

Jeśli czytacie nasz magazyn regularnie to mieliście już okazje zapoznać się z japońską marką poprzez ich ogromne kolekcje. Brand powstał w 2005 roku z inicjatywy dwóch byłych piłkarzy J-League – Keiji Ishizuka oraz Atsuhiko Mori. Ich charakterystycznym znakiem są wzory odzwierciedlające dzikie zwierzęta. W tym przedsięwzięciu nie było inaczej.

Na warsztacie był absolutny klasyk w postaci modelu Janoski Low, którego wykonali z płótna w beżowym kolorze. Całość została pokryta lamparcimi cętkami. Przy czym wykończenia paneli, sznurówki wraz z językiem, a także boczny Swoosh zabarwili na czarno. Wszystko to osadzili spokojnie na białej podeszwie.

Oczywiście nie obyło się bez detali zaznaczających to specjalne wydanie. Ekipa Guilty Parties umieściła na tyle japońskie napisy, na podeszwie wytłoczono nazwę marki, a wszystko zwieńczono oznaczeniami na wkładkach.

Według pierwszych zapowiedzi premiera butów ma się odbyć już 31 października bieżącego roku. Buty będzie można kupić poprzez Nike SNKRS. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas oG QS
DA7074-200
31 Październik 2020
$95

Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 1 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 2 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 3 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 4 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 5 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 6 Wacko Maria x Nike SB Janoski Canvas DA7074-200 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: