- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersWacko Maria przedstawia swoje wersje butów Vans Authentic

Wacko Maria przedstawia swoje wersje butów Vans Authentic

W ramach kolekcji Vault by Vans na sklepowych półkach pojawi się specjalna edycja butów Vans Authentic, za projekt których odpowiadała ekipa Wacko Maria.

Japoński brand powstał w 2005 roku z inicjatywy dwóch byłych piłkarzy J-League – Keiji Ishizuka oraz Atsuhiko Mori. Ich projekty charakteryzują się wykorzystaniem wzorów inspirowanych zwierzętami i muzycznymi kolaboracjami.

Właśnie ten ostatni aspekt był punktem wyjścia do prezentowanej poniżej kolekcji butów OG Authentic LX. Pierwszy model ze stajni kalifornijskiej marki pojawi się w trzech wariantach kolorystycznych, która bazują na tym samym patencie. Płócienna cholewka na bokach i tyle będzie pokryta wzorem wykorzystującym winylowe płyty, które pojawią się na tle w kolorze różowym, błękitnym lub białym. W każdy z przypadków przód będziemy mieli w kontrastowej czerni, a całość będzie osadzona na białej wulkanizowanej podeszwie. Jest to odniesienie do ich sklepu „Paradise Tokyo”, w którym klienci poszukują unikatowych winylowych płyt.

Premiera butów Wacko Maria x Vans Authentic odbędzie się w sklepach z kontem Vault by Vans już 20 marca. To będzie ich pierwszy z dwóch tegorocznych projektów.

Wacko Maria x Vans Authentic 1 Wacko Maria x Vans Authentic 2 Wacko Maria x Vans Authentic 3 Wacko Maria x Vans Authentic 4 Wacko Maria x Vans Authentic 5

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: