- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersWale x ASICS Gel Lyte III „IC Title Intercontinental”

Wale x ASICS Gel Lyte III „IC Title Intercontinental”

Pod koniec maja tego roku pisaliśmy o bardzo ciekawej zajawce, która dotyczyła kolaboracji pomiędzy raperem Wale a japońską firmą ASICS. Warto również dodać, że nie jest to pierwsza współpraca tych instytucji, ale jeśli chodzi o tę najświeższą to całość skupia się w okół modelu Gel Lyte III a inspiracją przy stworzeniu poniższej kolorystyki jest tzw. IC Title, czyli mistrzowski tytuł w profesjonalnym wrestlingu, stworzony i promowany przez federację WWE.

Wracając jednak do głównego tematu. Tak jak wspominaliśmy była zajawka a teraz do całości dorzucamy pełną porcję fotografii oraz datę premiery. Co do wyglądu to nic nie uległo większym zmianom. Cholewka buta jest zabarwiona na złoty kolor, podczas gdy rozdwojony język wyścielony jest czernią – taka sytuacja dotyczy także bocznych paneli. Całość jest uzupełniona o czarną nakrapianą podeszwę z błękitnym spodem.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to już 21 lipca możesz pobrać je na oficjalnej stronie internetowej butiku Villa. Oczywiście całość mocno limitowana…

asics1 asics2 asics3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: