Już jutro wielkie święto dla Wszystkich sneakerheadów w Polsce – trzecia odsłona Warsaw Sneaker Market, który odbędzie się w warszawskim klubie Pin Up Studio. W tym poście postaramy się przedstawić Wam wszystko co powinieneś wiedzieć na dzień przed tym wydarzeniem.

Po pierwsze miejsce, godziny i informacje techniczne. Całość odbędzie się w Pin Up Studio na ulicyNowogrodzkiej 84/86 w godzinach 12-19 w sobotę 13 czerwca. Na miejsce możecie dotrzeć sami, a jeśli nie wiecie gdzie lub nie macie jak dojechać to skorzystajcie z usług UBER. Instalujecie apkę i na hasło sneakerhead macie darmowy przejazd na kwotę 30 zł.

Po drugie partnerzy, wystawcy i sponsorzy. Brandem, który w tym roku nakręca cały event jest francuska marka Le Coq Sportif, to właśnie oni są sponsorem głównym. Partnerami strategicznymi są firmy Play oraz Tidal.

Do grona wystawców dołączyły wielkie marki jak Reebok Classic, który zorganizuje konkurs, w którym będzie można wygrać buty Reebok Ventilator Supreme. Są też Asics i Onitsuka Tiger, a także KangaROOS, Supra i Etnies. Będą też okolice sneakersów, czyli przedstawiciele firm, które dostarczają środki do czyszczenia i pielęgnacji jak Kaps, Angelus, Tarrago,

Do tego dochodzą jeszcze sklepy jak Worldbox i Street Supply, jest też młody Dots oraz Pan Pablo. Pojawi się również sporo stołów prywatnych, między innymi chłopaki z Harpagana czy sneakerheadzi z całej Polski ze swoimi perełkami.

Wystawa wystawą, ale szykuje się również ciekawy wieczór i gorąca noc, a to za sprawą afterparty. Imprezę rozkręca TIDAL, który zapewni Wam moc muzycznych wrażeń również poza imprezą. Specjalnie dla Was zagrają: Evil Needle (Soulection, HW&W / Francja), Jedynak (FLIRTINI), DJ Panda (Koka Beats), Zeppy Zep (Heartbreaks & Promises), Leeway. (Hype City/Future Simple).

Sobota 13.06.2015 – Patio Kredytowa 9 – Start 22.00

Mało? Bang, chłopaki ruszają również z niesamowitą inicjatywą wraz z shoplo.com

W czasie eventu oraz przez tydzień po jego zakończeniu miłośnicy sneakersów będą mogli kupować swoje ulubione pary od prywatnych kolekcjonerów w sieci!

Warsaw Sneaker Market Vol 3 na dzien przed-1

Reklama
air jordan