- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleTechnologiaWhatsApp wprowadza Darkmode do aplikacji na iOS i Android

WhatsApp wprowadza Darkmode do aplikacji na iOS i Android

Po wielu miesiącach testów WhatsApp wprowadza tryb Darkmode do swoich aplikacji na iOS i Android. O szczegółach dowiecie się poniżej.

Dla użytkowników systemu iOS 13 lub Android 10 z włączonym trybem ciemnym słynny komunikator przybierze ciemniejszy ton, aby korzystanie z aplikacji było nieco łatwiejsze dla oczu. Użytkownicy systemu Android 9 również mogą włączyć Darkmode za pomocą ustawień WhatsApp w menu.

Chcąc zmniejszyć zmęczenie oczu, Whatsapp eksperymentował z mieszanką specjalnego ciemnoszarego tła i złamanej bieli, która obniża jasność ekranu. Przyciemniony ekran zapewnia redukcję blasku, jednocześnie serwując odpowiedni kontrast i czytelność. Opcja Tryb Ciemny na urządzeniach z iOS znajdzie się bliżej czystej czerni, podczas gdy Android gra ciemniejszym odcieniem szarości. Aby włączyć Darmode na WhatsApp musisz przede wszystkim ściągnąć lub uaktualnić aplikację do najnowszego wydania.

Aby uczcić premierę długo oczekiwanej funkcji, Whatsapp wrzucił do sieci także zabawne krótkie wideo zatytułowane „Hello Darkness”.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: