- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersWhite Mountaineering x adidas Originals NMD City Sock

White Mountaineering x adidas Originals NMD City Sock

Kolaboracja pomiędzy White Mountaineering a niemiecką marką adidas nie jest żadnym zaskoczeniem, tym bardziej że jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam lookbook obu brandów. Jednak wówczas bardziej skupialiśmy się na sekcji ubrań niż butów a dzisiaj jest świetna okazja, by zobaczyć dokładnie model NMD City Sock, będący efektem współpracy tych instytucji.

Przede wszystkim mamy do czynienia z totalnym minimalizmem. Cholewka (skarpeta) wyposażona jest w czerń, na której umieszczono jeszcze dodatkowe czarne pasy z biało-szarym podpisem adidas x White Mountaineering. Całość została oczywiście osadzona na charakterystycznej podeszwie, która ma w sobie technologię Ultra Boost. Jest ona zabarwiona na biel, która dodatkowo współgra z niewielkimi czarnymi akcentami.

Poniższych kicksów szukajcie w wybranych sklepach na świecie. Zajrzyjcie m.in. na oficjalną stronę internetową Packer Shoes.

citysock-15 white-mountaineering-adidas-nmd-city-sock-1 white-mountaineering-adidas-nmd-city-sock-2 white-mountaineering-adidas-nmd-city-sock-black-111

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: