- Reklama -NIkeNIke

WOOD WOOD wydaje limitowane edycje Salomon XT-SLATE

W lutym na sklepowe półki wjechała specjalna limitowana edycja nowych butów Salomon XT-SLATE w dwóch kolorystykach stworzonych dla duńskiego sklepu i marki WOOD WOOD.

Na potrzeby promocji projektu powstał niesamowity lookbook na spalonym słońcem terenie, kamienistym i bez roślinności. A do tego te stylizacje! Zreszta sami sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Całkowicie nowa sylwetka zaprojektowana do pokonania każdego terenu: tego, który jest nam znany i tego, który jeszcze nie został odkryty. Model stworzony z myślą o spuściźnie projektowej Salomon, czerpie inspiracje z francuskich Alp: gdzie rozpoczęła się podróż marki. Na pierwszy plan wysuwa się dziedzictwo alpinistyczne, obecne w rzeźbionej siateczkowej cholewce buta, która ma naśladować wielkość rozległego górskiego krajobrazu.

Do wyboru otrzymaliśmy dwie wersje kolorystyczne: Nightshade oraz Biking Red. W obu przypadkach palety barw są hołdem dla dawnej fotografii alpinistycznej – surowej w autentyczności.

Ekskluzywne wydania butów WOOD WOOD x Salomon XT-SLATE pojawiły się w ich sklepie online kilka dni temu.

wood-wood-salomon-xt-slate-biking-red-1 wood-wood-salomon-xt-slate-biking-red-2 wood-wood-salomon-xt-slate-biking-red-3 wood-wood-salomon-xt-slate-biking-red-4 wood-wood-salomon-xt-slate-nightshade-1 wood-wood-salomon-xt-slate-nightshade-2 wood-wood-salomon-xt-slate-nightshade-3 wood-wood-salomon-xt-slate-nightshade-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: