- Reklama -NikeNike
Strona głównaPromocjeWorldbox - 20% rabatu dla czytelników The Illest

Worldbox – 20% rabatu dla czytelników The Illest

Jak już pewnie zauważyliście, od mniej więcej miesiąca po prawej stronie zainstalowany jest baner sklepu Worldbox. Postanowiliśmy wspólnie, że podwieszenie samego banera to nie wszystko. Każdy musi mieć z tego jakąś korzyść, sklep ma reklamę, my mamy za to hajs, a Wy?? No właśnie…

Ruszamy zatem z ciekawą akcją – dla każdego czytelnika THE ILLEST przygotowaliśmy wspólnie ze sklepem www.worldbox.pl możliwość zakupu po obniżonych cenach!!! Na pierwsze zakupy dostajecie rabat w wysokości 20% i 10% na każde kolejne!!!

Akcja rabatowa będzie trwać miesiąc, w tym czasie możecie skorzystać z 20% rabatu na pierwsze zakupy i 10% na kolejne. Po upływie tego czasu, zachowujecie stały rabat 10%!!! Do każdego zamówienia zostanie dołączona imienna karta stałego klienta.

Rabat zostanie udzielony na całe zamówienie (na wszystkie produkty z wyłączeniem marki Jordan Brand).

Sklep handluje takimi markami jak Jordan Brand, adidas Originals, Nike, Reebok.

Rabat ma zastosowanie zarówno przy zakupach w sklepie stacjonarnym i internetowym na hasło THEILLEST. W przypadku zakupów internetowych należy podać to hasło w komentarzu do zamówienia. Dodatkowo, do końca 2012 roku wysyłka kurierem UPS za darmo.

Udanych zakupów!!!

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami ze sklepu Worldbox to polubcie ich profil na Facebooku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: