- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylSneakersOto kolaboracja Worldbox x KangaROOS Coil-R1 „City Lights”

Oto kolaboracja Worldbox x KangaROOS Coil-R1 „City Lights”

Jesteśmy świadkami przełomowego wydarzenia na naszym rodzimym podwórku. Przed Wami pierwsza kolaboracja na linii sklep – brand. Bohaterami tego przedsięwzięcia jest duet Worldbox x KangaROOS, który przyniósł nam nową wersję butów Coil-R1. Świeża produkcja została zatytułowana City Lights.

Główną inspiracją w tym projekcie były miejskie światła rozbłyskujące nad ulicami Warszawy. Mamy zatem cholewkę wykonaną z nubuku w kolorze czarnym, który pojawia się w strategicznych miejscach. Mowa tu chociażby o obudowie toeboxa, w okolicach wiązania oraz na kołnierzu i pięcie.

Cała zabawa dzieje się na pozostałych panelach. To właśnie te elementy odpowiedzialne są za nietuzinkowy efekt końcowy i nadają projektowi charakteru. Widzimy tam kolorowe przeszycia imitujące światła miasta widziane z lotu ptaka. Z kolei boczny branding z pomarańczowym kangurem został wykonany z odblaskowego materiału 3M. Pomarańczowa wyściółka i wkładka z logotypem polskiego sklepu wieńczą ten projekt, który został osadzony na kontrastowej białej podeszwie.

Ręczna wykonanie odbyło się w Niemczech, więc o jakość i materiały nie musimy się martwić. Buty dostaną specjalne opakowanie, w którym znajdziecie dodatkowy zestaw sznurówek oraz lacelocków, a takze skarpetki marki Happy Socks i zestaw trzech pinów.

Opisywane tu buty Worldbox x KangaROOS Coil-R1 „City Lights” pojawią się w sprzedaży już 26 maja. Szukajcie ich wtedy w sklepie Worldbox. Cena została ustawiona na poziomie 1150 zł.

Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-1 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-2 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-3 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-5 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-6

Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-1 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-2 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-3 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-4 Worldbox x KangaROOS Coil-R1 City Lights-5

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: