- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearWspólna kolekcja Richardson x PornHub

Wspólna kolekcja Richardson x PornHub

Ogólnie zastanawiamy się co jeszcze może nas zaskoczyć, ale chyba po wspólnej kolekcji pomiędzy Richardson i portalem dla dorosłych PornHub nie wiele już może sprawić, że chwycimy się za głowę.

Te dwie instytucje nawiązały właśnie ze sobą współpracę, dzięki czemu w sieci można obecnie ogarnąć kolekcję odzieżową. Trzeba przyznać, że jest ona dość obszerna, gdyż asortyment obejmuje takie pozycje jak t-shirty, longsleeve’y czy hoodie a na tym nie koniec zabawy. Do całości dorzucono jeszcze bomberkę MA-1 i akcesoria w postaci czapki z daszkiem i parcianej torby. Dominuje tutaj tak naprawdę jedna barwa. Jest nią czerń, która stanowi świetne tło dla logo PornHub. Natomiast, jeśli chodzi o naszego faworyta to bez wątpienia wskazalibyśmy na koszulkę z grafiką, przedstawiającą Asę Akirę.

Więcej informacji szukajcie na oficjalnej stronie internetowej Richardson. Przedział cenowy zamyka się w granicy 45 – 399$ USD.

Wspolna kolekcja Richardson x PornHub1 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub2 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub3 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub4 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub5 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub6 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub7 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub8 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub9 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub10 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub11 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub12 Wspolna kolekcja Richardson x PornHub13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: