- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersWspółpraca pomiędzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger

Współpraca pomiędzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger

Tym razem przedstawiamy Wam bardzo ciekawą mieszankę, które dotyczy kolaboracji pomiędzy nowozelandzką firmą I Love Ugly a japońskim brandem Onitsuka Tiger. Obie firmy zawsze trzymają poziom, także sama współpraca napawa optymizmem, tym bardziej że na warsztat wzięto dość mało popularny naszym zdaniem model Colorado 85 Mt Samsara. Co więcej but ten dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych i wchodzi w skład zestawu o nazwie North.

Do wyboru jest wydanie białe i czarno. Jeśli chodzi o pierwsze podejście to oprócz dominującej bieli w akcji zobaczymy jeszcze szare elementy, umieszczone w okolicy pięty a do tego dochodzi nakrapiana na czerwono podeszwa (aczkolwiek tylko w niewielkiej ilości). Czarna wersja posiada również szary, zamszowy element, który znajdziemy na pięcie oraz nakrapianą podeszwę – tym razem na zielono.

Poniższych parek Colorado 85 Mt Samsara możecie poszukać na oficjalnej stronie internetowej I Love Ugly.

Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger1 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger2 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger3 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger4 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger5 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger6 Wspolpraca pomiedzy I Love Ugly a Onitsuka Tiger7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: