- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaBiznesWspółzałożyciele OAMC odkupują od inwestorów udziały w marce

Współzałożyciele OAMC odkupują od inwestorów udziały w marce

Luke Meier i Arnaud Faeh odzyskali pełną własność nad marką OAMC, której są założycielami. Odkupili właśnie udziały od Onward Holdings.

Obu panów możecie kojarzyć z różnych innych biznesów. Luke był kreatywnym Supreme, a obecnie z żoną projektują również dla Jil Sander. Natomiast Arnaud był założycielem Carhartt WIP.

OAMC to marka bardzo zbliżona stylistycznie do Jil Sander, czyli charakteryzuje się wysoką jakością i minimalizmem. Jednak Meier i Faeh uatrakcyjnili markę nasycając ją atrakcyjnymi grafikami oraz stylistyką i użytecznością prawdziwej odzieży roboczej. Odbyło się to bez utraty dbałości o szczegóły znaną z włoskiego rzemiosła.

Onward Holdings było udziałowcem mniejszościowym, ale 1 marca obaj wspomnieni panowie odkupili wcześniej sprzedane udziały. Chociaż Onward Italia ma siedzibę w Mediolanie, Onward Holdings ma swoją siedzibę w Tokio. Firma obsługuje szeroką gamę krajowych i międzynarodowych marek i posiada szereg modowych licencji, a do tego dochodzą różne inne podmioty jak chociażby studia baletowe i restauracje, a nawet różne ośrodki wypoczynkowe.

„Nasza współpraca z Onward była bardzo udana i jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co razem osiągnęliśmy” – oświadczyli Meier i Faeh. „Nasz projekt bardzo dojrzał w ciągu ostatnich trzech lat, przy tym nie odbiegając od naszej pierwotnej wizji. Uznaliśmy, że to właściwy moment, aby odzyskać pełną kontrolę nad firmą i postawić się w najlepszej pozycji, aby wynieść markę na kolejny poziom. Nasz obecny entuzjazm i ambicje odzwierciedlają stan umysłu, którym dzieliliśmy się, gdy zaczynaliśmy projekt w 2018 roku, ale mamy o wiele więcej do zaoferowania i do zbudowania.”

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: