- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSportswearWTAPS wchodzi w Jiu-Jitsu i wypuszcza swoją wersję Shoyoroll Kimono

WTAPS wchodzi w Jiu-Jitsu i wypuszcza swoją wersję Shoyoroll Kimono

Kolaboracyjne projekty nigdy nie skończą zaskakiwać. Dziś dla przykładu mamy japońską streetwearową markę WTAPS, która już niedługo wypuści swoją wersję Shoyoroll Kimono.

Tetsu Nishiyama, założyciel japońskiej marki i jej główny projektant, znany jest bardziej z militarnej stylistyki i serwowania wysokiej jakości produktów. Dziś przekracza kolejną granicę i wchodzi na kolejny poziom projektując kimono od Shoyoroll, szanowanej światowej marka od sztuk walki, która dostarcza produkty najwyższej jakości, doceniane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Tetsu zaprojektował zarówno kimono, jak i spodni gi oraz torbę, w której będzie je można nosić. Do wyboru będziemy mieli trzy wersje kolorystyczne: czarnej, niebieskiej oraz w kolorze militarnej zieleni. Na plecach znajdziemy charakterystyczne dla Double Taps skrzyżowane kości, a na rękawach piorun oraz napis WTVUA (Wtaps Visual Up Armored). Z kolei na przodzie białymi literami wypisano nazwy obu marek. Z kolei na tyle spodni pomiędzy dwoma białymi pasami umieszczono nazwę japońskiej marki.

Sprawdź na dołączonych zdjęciach efekt współpracy na linii WTAPS x Shoyoroll, a nowości szukaj w ich sklepie online oraz pod tym linkiem już od 6 lutego.

WTAPS x Shoyoroll kimono 1 WTAPS x Shoyoroll kimono 2 WTAPS x Shoyoroll kimono 3 WTAPS x Shoyoroll kimono 4 WTAPS x Shoyoroll kimono 5 WTAPS x Shoyoroll kimono 6 WTAPS x Shoyoroll kimono 7 WTAPS x Shoyoroll kimono 8 WTAPS x Shoyoroll kimono 9 WTAPS x Shoyoroll kimono 10

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: