Wyciekły zdjęcia nowego wydania butów Parra x Nike SB Dunk Low

Po projekcie sprzed dwóch lat zespół stworzony na linii Parra x Nike SB raz jeszcze zasiadł przy jednym stole, a ich rozmowy zostały zwieńczone całkiem nową wersją butów Dunk Low. Ich pierwsze zdjęcia właśnie wyciekły do sieci, a my oczywiście dołączamy je do tego wpisu.

Niderlandzki artysta Pieter Janssen znany pod pseudonimem Piet Parra raz jeszcze serwuje nam kolorowe ujęcie z zaskakującymi rozwiązaniami. Po pierwsze oba buty z pary będą się różniły wyglądem. To co je łączy to brązowy język i góra toeboxu, niebieska wyściółka oraz czarne Swooshe na bokach. W prawym bucie z pary będziemy mieli bazowe panele w brązie, a nakładki będą w czerwono różowo niebieskiej grafice. Z kolei lewy but będzie miał wspomnianą grafikę jedynie na bokach i na kołnierzu. Natomiast tył i obudowa toeboxu będą białe. Kropką nad i będą biało czarne sznurówki. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie. Wprawdzie nigdzie nie widać, że buty są obandowane ksywą Parra, ale ewidentnie widać, że to jego styl.

Oczywiście wszystko związane z prezentowanym wydaniem Parra x Nike SB Dunk Low owiane jest jeszcze tajemnicą, ale śledźcie nas uważnie. Jak tylko zdobędziemy nowe informacje to od razu damy Wam znać.

Parra x Nike SB Dunk Low 1 Parra x Nike SB Dunk Low 2 Parra x Nike SB Dunk Low 3 Parra x Nike SB Dunk Low 4 Parra x Nike SB Dunk Low 5 Parra x Nike SB Dunk Low 6