- Reklama -NIkeNIke

Kostas Seremetis przedstawia w Berlinie nową wystawę „Signal”

Nowojorski artysta, rzeźbiarz i filmowiec Kostas Seremetis kontynuuje eksplorację archetypów w komiksach i animacjach poprzez nową wystawę „Signal” w galerii HVW8 Art + Design Gallery.

Wystawa „Signal”, prezentowana przez Carhartta, przedstawia kolekcję płócien graffiti, na których znajdują się postacie z popkultury. Mowa chociażby o takich postaciach jak: Różowa Pantera, Bart Simpson, Garfield, Odie, Myszka Miki, Kot Feliks i nie tylko.

W swoim nowym programie Seremetis udostępnia krótką notkę wyjaśniającą naturę nakładających się na siebie postaci malowanych w sprayu, które przybywają ze swoich światów i spotykają się na jego płótnie.

„An aerosol Adventure of gratifications.
Mixing Pigments is Sorcery.
Painting is a Love Buzz.
Cartoons, and Comic book Characters are all strangers by nature.
Bart is Mischief.
Pink Panther is Philosophy.
Snoopy is a Healer.
One Signal to Modulate another Signal.”

Jeśli mieszkacie w niemieckiej stolicy albo się do niej wybieracie to może zaplanujcie sobie wizytę w galerii pod poniższym adresem. Galeria jest już otwarta dla publiczności i potrwa do 16 kwietnia.

HVW8 Art + Design Gallery
Linienstraße 161
10115 Berlin
Niemcy

wystawa kostas seremetis signal berlin 1 wystawa kostas seremetis signal berlin 2 wystawa kostas seremetis signal berlin 3 wystawa kostas seremetis signal berlin 4 wystawa kostas seremetis signal berlin 5 wystawa kostas seremetis signal berlin 6 wystawa kostas seremetis signal berlin 7 wystawa kostas seremetis signal berlin 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: